Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cikmapa1/public_html/temizlikbudur.com/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 515
Yenimahalle
WhatsApp
Telefon
  • Mamak Şahintepe Mah.664 SK.4/a/Ankara Çayyolu koltuk yıkama,Çankaya koltuk yıkama,Çankaya halı yıkama,Yenimahalle halı yıkama,Yenimahalle koltuk yıkama
Yenimahalle

Yenimahalle

YENİMAHALLE KOLTUK YIKAMA 

Yenimahalle Koltuk Yıkama olarak sizlere garantili koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Yenimahalle koltuk yıkama firmamıza koltuklarınızı yıkatmanız halinde sizlere gayet temiz, hijyenik ve antibakteriyel bir hizmet sunacağız.Yenimahalle Koltuk yıkama hizmeti özen gösterilmesi gereken ve ince detaylar gerektiren bir hizmettir.Bu sebeple koltuklarınız kusursuz ve yıkama sonrasında deformasyon oluşmaması gerekir. Bu nedenle firmamız tarafından kullanılan tüm Şampuanlar ve ilaçlar üstün kaliteli ürünlerdir.Yenimahalle koltuk yıkama firmamızda tüm verilen hizmetlerde müşteri memnuniyetinin ön planda olmasına özen gösterilmektedir.Üstelik Yenimahalle koltuk yıkama olarak koltuklarınızı yıkayan profesyonel ekibimiz işin her detayına hakim alanında uzman kişilerce yapılmaktadır. 

Neden Koltuk Yıkama Yapmalıyız ? 

Yenimahalle koltuk yıkama olarak gerek işini iyi bilen ekip, gerekse kullanılan antibakteriyel şampuanlarla mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.Koltuklar yapısı gereği kumaşı çabuk kirlenmeye müsaittir. Ayrıca bazen evimize gelen misafirler, bazen de çocuklar, koltukların üzerine meşrubat, çay, süt dökmektedirler. Özellikle koltukların diplerinde yaşayan gözle görülmeyen mayt, bakteri gibi canlılar sağlığımızı tehdit etmektedir. Bu varlıklar insanların deri döküntüsü ile beslenir ve insan vücudunun yaydığı ısıda çoğalırlar. Bu nedenle Yenimahalle koltuk yıkama şirketimiz derinlemesine temizlik yaparak koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturur.Üstelik Yenimahalle koltuk yıkama farkı ile koltuk temizleme yapıldıktan sonra 6 ay bakteri barındırmaz. 

Yenimahalle Koltuk Yıkama ile Temizlik Aşamaları 

Yenimahalle koltuk yıkama farkıyla temizlik aşamalarımızı şu şekilde derledik.Öncelikle Yenimahalle koltuk yıkama olarak bizleri arayarak dilediğiniz gün ve saati seçerek randevu alabilirsiniz.Yenimahalle koltuk yıkama ekibimiz denilen saatte yerinize gelir ve koltuğun kumaş yapısını inceler.İnceleme sonucunda koltuğun yapısına uygun şampuan seçimi yapılır.Sonrasında şampuanlı su ile koltuklar ıslatılır ve yumuşaması için bir müddet bekler. Bekleme aşamasında koltuğun üzerinde leke varsa leke sökücü yardımı ile lekeler çıkartılır ve fırçalama yapılır.Son teknoloji güçlü makineler yardımı ile koltuğun suyunu çeker.Fakat koltuktan kirli su gelmeye devam ediyorsa tekrar su verip çekme işlemi yaparak işlemi sonlandırır.Daha sonrasında tamamen suyunu çektiğimiz için hafif nemli olur ve 3-4 saat gibi kısa sürede koltuklarınız kurumuş olur. 

 

Çayyolu koltuk yıkama,Çankaya koltuk yıkama,Çankaya halı yıkama,Yenimahalle halı yıkama,Yenimahalle koltuk yıkama 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

En geç 7 8 gün içerisinde teslim ediyoruz

1 günde tam kuruma sağlanır

Memnun kalmadığınız takdirde ikinci yıkamamiz tamamen ücretsizdir