Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cikmapa1/public_html/temizlikbudur.com/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 515
Etimesgut
WhatsApp
Telefon
  • Mamak Şahintepe Mah.664 SK.4/a/Ankara Çayyolu koltuk yıkama,Çankaya koltuk yıkama,Çankaya halı yıkama,Yenimahalle halı yıkama,Yenimahalle koltuk yıkama
Etimesgut

Etimesgut

ETİMESGUT KOLTUK YIKAMA 

Etimesgut koltuk yıkama firmamız koltuk yıkama işleminde üstün başarısı ile koltuklarınızın yenilenmesine gerek kalmadan koltuk temizle ve hijyen sağlamaktadır. Etimesgut koltuk yıkama ekiplerimiz evlerinizde veya ofislerinizde koltuk yıkama işlemi yapmaktadır.Yapmış olduğumuz Etimesgut koltuk yıkama hizmetlerimiz firmamızın garantisi ve güvencesindedir. 

Etimesgut koltuk yıkama yaptırmak isteyen müşterilerimiz firmamızı arayarak dilediği gün ve saat aralığını seçerek koltuk yıkama işlemini yaptırabilir.Etimesgut koltuk yıkama işleminde öncelikle koltuğunuz süpürülür. Hazırlamış olduğumuz koltuk yıkama şampuanı ile koltuğunuz ıslatılır. Islatma işlemi ise koltuğun yumuşaması ve kir ve lekelerin daha kolay çıkması için yapılır. 

Etimesgut koltuk yıkama olarak gerek işini iyi bilen ekip, gerekse kullanılan antibakteriyel şampuanlarla mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.Koltuklar yapısı gereği kumaşı çabuk kirlenmeye müsaittir. Ayrıca bazen evimize gelen misafirler, bazen de çocuklar, koltukların üzerine meşrubat, çay, süt dökmektedirler. Özellikle koltukların diplerinde yaşayan gözle görülmeyen mayt, bakteri gibi canlılar sağlığımızı tehdit etmektedir. Bu varlıklar insanların deri döküntüsü ile beslenir ve insan vücudunun yaydığı ısıda çoğalırlar. Bu nedenle Etimesgut koltuk yıkama şirketimiz derinlemesine temizlik yaparak koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturur.Üstelik Etimesgut koltuk yıkama farkı ile koltuk temizleme yapıldıktan sonra 6 ay bakteri barındırmaz. 

 

Koltuk ıslama işlemi bitiminde yıkama işlemine geçilir. Etimesgut koltuk yıkama ekiplerimiz kumaşla kaplı olan koltuğunuzun tüm yüzeylerini yıkama işleminden geçirir. Genellikle oturum ve kollar dahada kirli olacağı için dahada fazla bir yıkama performansı gösteririler. Koltuk yıkama işleminde yoğun kirli olan bölgelerde fırçalama işlemide yaparak lekelerle mücadele ederler. Leke ve kirler çıkartıldıkdan sonra vakumlama yaparak suyunu çektirme yaparlar. Sizede güzel günlerde kullanmak kalır. 

Sağlığımız bakımından da koltuk yıkama ve temizliği çok önemlidir.Etimesgut koltuk yıkama işlemi kesinlikle bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.Aksi takdirde koltuk kumaşları zarar görebilir yada renk bozulması yaşanabilir. Etimesgut Koltuk yıkama tesislerimizde yapılan yıkama işlemleri garantili olup şirketimizin güvencesi altındadır.Sizde bu kaliteli koltuk yıkama işlemlerinden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 

Çayyolu koltuk yıkama,Çankaya koltuk yıkama,Çankaya halı yıkama,Yenimahalle halı yıkama,Yenimahalle koltuk yıkama 

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

En geç 7 8 gün içerisinde teslim ediyoruz

1 günde tam kuruma sağlanır

Memnun kalmadığınız takdirde ikinci yıkamamiz tamamen ücretsizdir