Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cikmapa1/public_html/temizlikbudur.com/_class/fonksiyon.php(1) : eval()'d code on line 515
Altındağ
WhatsApp
Telefon
  • Mamak Şahintepe Mah.664 SK.4/a/Ankara Çayyolu koltuk yıkama,Çankaya koltuk yıkama,Çankaya halı yıkama,Yenimahalle halı yıkama,Yenimahalle koltuk yıkama
Altındağ

Altındağ

ALTINDAĞ KOLTUK YIKAMA 

Altındağ koltuk yıkama farkıyla mevsim ne olursa olsun halılarınızı,koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.İnternet sitemiz vasıtasıyla Altındağ koltuk yıkama ekibi olarak dilediğiniz gün ve saate randevü alabilirsiniz. 

Altındağ koltuk yıkama olarak firmamız kaliteli ve hızlı hizmeti sayesinde halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda gönül rahatlığıyla bizden hizmet alabilirsiniz. 

Altındağ koltuk yıkama Tüm koltuk çeşitlerinin özelliğine göre yıkama işlemi uygun şekilde ve otomatik makinelerde yapılmaktadır. 

Ankara Altındağ koltuk yıkama fabrikamızda halılarınızın temizliği bitkisel özel halı şampuanları ve antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılır. Fabrikamızda tüm halı çeşitleri tek tek ve halının dokusu göz önüne alınarak temizlenir.Yüzde yüz güvenilir hizmet çalışan Altındağ koltuk yıkama fabrikamız hizmetinizdedir. 

Güler yüzlü uzman ekibimizle ve son teknoloji makineler yardımıyla, yaygın servis ağımız ile esnek zamanlı randevu sistemimiz, uygun fiyat, referanslarımız ile siz değerli müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz. 

Çayyolu koltuk yıkama,Çankaya koltuk yıkama,Çankaya halı yıkama,Yenimahalle halı yıkama,Yenimahalle koltuk yıkama

Kullanıma bağlı olarak belli bir süre zarfında koltuk ve halılarınızda yıpranma, kirlenme, aşınma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Ancak koltuk ve halı temizliğini aksatmamak ve koltuk kumaşlarını belirli aralıklarla temizlemek gerekiyor. Bunu sadece kumaş olarak düşünmemekte gerekir. Koltukların her bölgesini temizlemek gerekir. Zaman içerisinde bakteriler ve mikroplar koltuk kumaşlarına hatta iç kısımlarına kadar geçmektedir. Bu durum ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Bebeğiniz veya çocuğunuz var ise onlar için bu durum daha da sakıncalıdır. Özellikle bebeklerin damakları kaşındığı için koltuk kenarları daha da ciddi problem içermektedir. Burada da koltuk ve halı yıkamanın öneminin altını bir daha çizmek isteriz. 

 

Müşterilerimiz ile en hızlı ve sağlıklı iletişimi kurmak için çalışan ekibimiz Ankara’nın her köşesine ulaşmaktadır. Gürbüz Koltuk Yıkama da yıkamış olduğumuz her koltuk için antibakteriyel şampuan ve ekipman kullanılarak hijyen güvencesi vermekteyiz. Her türlü istenmeyen kir ve lekeden rahatlıkla kurtulur, hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz. Gürbüz Koltuk Yıkama’da yıkanan tüm koltuklar, solmaya, renk atmaya veya yıpranmalara karşı güvence verilerek işleme alınır, özenle yıkama süreçlerinden geçirilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi günler hizmet alabilirim?

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

En geç 7 8 gün içerisinde teslim ediyoruz

1 günde tam kuruma sağlanır

Memnun kalmadığınız takdirde ikinci yıkamamiz tamamen ücretsizdir